Campingaz

campingaz

Od roku 1955, kdy byla firmou Campingaz vyrobena slávná "Blue Bulb modrá bombička" a nadšenci přírody s ní poprvé vyrazili ven, až po současné moderní produkty vyrobené pro domácnost i zahradu, zůstal Campingaz věrný stejné filosofii: pomáhat lidem příjemně strávit volné chvíle kdekoliv a kdykoliv budou chtít. Více než jen praktické předměty - produkty Campingaz odrážejí kvalitu značky: neustálou inovaci, důmyslnost, ohled na životní prostředí, spolehlivost, bezpečnost a nezávislost.

V průběhu vývoje produktů Campingaz bylo vždy na prvním místě snadné a jednoduché používání produktů s cílem poskytnout tak svobodu a nezávislost jejich uživatelům. Od samého začátku byl Campingaz vždy věrný myšlenkám servisu a služeb zákazníkům. Značka Campingaz je i dnes příslibem kvality a všestranného použití po celém světě, na všech čtyřech kontinentech.

Zdokonalování je klíčovým slovem v historii produktů Campingaz. Campingaz neustále pracuje na vývoji produktů, které jsou stále dokonalejší, praktičtější, ale zejména bezpečnější. Piezo, Easy-Click, RBS a Peltier System jsou jen některé z konceptů, které jsou v souladu s dokonalostí a bezpečností produktů Campingaz.

campingaz logo
Oznamujeme našim zákazníkům,

že v září 2014 došlo k přestěhování naší prodejny a skladů do lépe vyhovujících prostor na adrese:

RKM servis s.r.o.
Na Jánské 56/1869
710 00 Slezská Ostrava


Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné problémy.