Hitachi

Hitachi

Hitachi, Ltd. se sídlem v japonském Tokyu patří k vedoucím světovým společnostem v oboru elektroniky. Společnost vyrábí a prodává širokou paletu produktů včetně počítačů, polovodičů, spotřebitelských produktů a především výkonných přístrojů pro vrtání, broušení a sekání v oblastech, kde je potřeba vyrovnat se s extrémní zátěží.

Společnost Hitachi založil Namihei Odaira už v roce 1910 a jeho prvním výrobkem se stal elektromotor s výkonem 5 koní. V roce 1924 začala Hitachi vyrábět elektrické lokomotivy, roku 1932 dokonce ledničky a výtahy, poté následovaly turbíny, elektronové mikroskopy, elektrárny, kabelové rozvody, polovodiče atd. Roku 1981 byla spuštěna výroba barevných CRT obrazovek a superpočítačů, o osm let později Hitachi představila první počítač postavený na supravodičích.

Filosofie společnosti

Od založení v roce 1910, společnost vychází z ucelené filosofie přispívání společnosti technologií. Od té doby se svět a společnost značně změnila, ale Hitachi nikdy neztratila svého průkopnického ducha, založeného na principech harmonie a upřímnosti.

Nyní se globální změny stávají ještě dynamičtějšími. Motto "Inspire the Next" ("Inspirovat následující") je příslibem toho, že značka Hitachi se bude i nadále utkávat s očekáváními svých zákazníků a společnosti v tomto věku informace, vědomosti a spotřeby. Toto heslo ztělesňuje závazek společnosti Hitachi pokračovat v inspiraci pří‘tích generací nejmodernějšími produkty, systémy a servisem pro čím dál více náročnou společnost. Je to také výraz pro silné odhodlání odvážně čelit novým výzvám, které budoucnost přinese: pro to, co bude "následovat".

Hitachi logo
Oznamujeme našim zákazníkům,

že v září 2014 došlo k přestěhování naší prodejny a skladů do lépe vyhovujících prostor na adrese:

RKM servis s.r.o.
Na Jánské 56/1869
710 00 Slezská Ostrava


Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné problémy.