O firmě RKM servis s.r.o.

RKM servis s.r.o.

Firma RKM servis s.r.o. byla založena v roce 2003. Od počátku činnosti naší firmy se snažíme dodávat na náš trh produkty nejvyšší kvality a zajišťovat našim zákazníkům jimi požadovaný profesionální servis.

Kvalita a profesionální servis je prioritou naší firmy.

Firma RKM servis s.r.o. se zabývá velkoobchodním i maloobchodním prodejem a servisem profesionálního ručního a elektrického nářadí, strojů a nástrojů nejvyšší kvality. Na základě požadavků a potřeb trhu se naše firma neustále snaží rozšiřovat a zkvalitňovat sortiment nabízených produktů a služeb, hlavně pečlivým výběrem našich dodavatelů.

Důležitým mezníkem v historii naší firmy se stal rok 2005, kdy započala spolupráce naší firmy s renomovanou francouzskou firmou VIRAX, členem sdružení STANLEY Group.

Společnost VIRAX je výrobcem profesionálního ručního nářadí a potřeb pro instalatérství a klimatizaci. Nyní je RKM servis s.r.o. výhradním partnerem firmy VIRAX pro Českou i Slovenskou republiku.

Mezi naše významné partnery patří také německá firma JÜRGEN ARMACK dodávající produkty pro svařování a pájení a americko-taiwanská společnost TOPTUL, člen sdružení ROTAR Group, dodávající profesionální ruční nářadí. Pro tyto společnosti jsme taktéž držiteli výhradního zastoupení pro Českou Republiku.

V převážné většině námi dodávaných zahraničních produktů od renomovaných výrobců je na‘e firma RKM servis s.r.o. výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou Republiku.

Tím zaručujeme našim odběratelům vynikající klientský servis a průhlednou cenovou politiku.

Naši proškolení techničtí poradci jsou vždy k dispozici při výběru nejvhodnějsího produktu a značky všem našim klientům.

Dále nabízíme možnost předváděcích akcí v prostorách naší firmy nebo prostřednictvím našich předváděcích vozů předvést a nabídnout námi dodávané produkty přímo u našich zákazníků.

Sídlo firmy se nachází v Ostravě-Vítkovicích s pobočkou v Praze. V nedávné době firma rozšířila svou působnost o zastoupení ve Slovenské Republice.

V tomto roce se firma RKM servis stala plnohodnotným partnerem Aleše Lopraise na jeho exotických maratonech. Nyní bude stát po jeho boku při každé cestě k vítězství a podnikne s ním i nadcházející Dakar a Silk Way Rallye.

Zakoupením produktů firmy RKM servis napomáháte k vítězství Loprais Teamu v Rallye Dakar a Silk Way Rallye!

Rally Dakar

dakar1 dakar2 dakar3 dakar4 dakar5

Silk Way Rally

silk_way_1 silk_way_2 silk_way_3 silk_way_4 silk_way_5 silk_way_6 silk_way_7 silk_way_9 silk_way_10
Oznamujeme našim zákazníkům,

že v září 2014 došlo k přestěhování naší prodejny a skladů do lépe vyhovujících prostor na adrese:

RKM servis s.r.o.
Na Jánské 56/1869
710 00 Slezská Ostrava


Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné problémy.
Fatal error: Call to undefined function Ribbon() in D:\Inetpub\webs\16154144_web\www\content\ofirme.php on line 90