Obráběcí stroje

Bow logo

Naąe firma si dovoluje naąim zákazníkům nabídnout produkty nejvyąąí kvality, vyznačující se profesionálním zpracováním a maximálním výkonem, dodávané společností První hanácká BOW.

První hanácká BOW se jiľ od roku 1992 zabývá výrobou a prodejem obráběcích a tvářecích strojů. V současné době dodává výrobky jak do České republiky, tak i do zemí západní i východní Evropy. Společnost První hanácká BOW nabízí výrobky vlastní konstrukce určené pro náą trh, ale předevąím se zaměřuje na export do zemí Evropy přes sí» výhradních dovozců. Také se zabývají importem strojů značek Optimum a Quantum. Tyto stroje německé firmy vynikají svou výbavou, přesvědčivým výkonem a neuvěřitelně nízkou cenou. Jsou konstruovány a vyráběny ve vlastních dílnách OPTIMUM/YZC a proto jsou neustále vyvíjeny a zdokonalovány. Pro svou kvalitu a úspěąnost byly mnohokrát kopírovány, ale pouze originální stroje Optimum a Quantum proąly přísnou výrobní a výstupní kontrolou.

obráběcí stroj 1 obráběcí stroj 2 obráběcí stroj 3 obráběcí stroj 4 obráběcí stroj 5 obráběcí stroj 6 obráběcí stroj 7 obráběcí stroj 8 obráběcí stroj 9 obráběcí stroj 10 obráběcí stroj 11Oznamujeme naim zkaznkm,

e v z 2014 dolo k pesthovn na prodejny a sklad do lpe vyhovujcch prostor na adrese:

RKM servis s.r.o.
Na Jnsk 56/1869
710 00 Slezsk Ostrava


Dkujeme za pochopen a omlouvme se za ppadn problmy.