Přídavné svařovací materiály

Nabídka svařovacího drátu:

RKM tools

RKM tools

Přicházíme na trh s nabídkou vysoce kvalitního svařovacího drátu SG2 za bezkonkurenční ceny. Všechny průměry jsou dodávány na plastových nosičích o hmotnosti 15 kg.

Průměry:

  • 0,8 mm
  • 1,0 mm
  • 1,2 mm

Esab

Esab

ESAB je jedním z největších světových výrobců přídavných svařovacích materiálů. Firma ESAB vyrábí svařovací materiály a zařízení skutečně pro všechny svařovací a řezací metody a aplikace. 100 let neustálého výzkumu, vývoje a výroby přivedlo ESAB na vedoucí pozici v oblasti svařování a řezání, takže je mezinárodním dodavatelem výrobků, know-how a služeb jako žádná jiná firma.


Lincoln

Lincoln

Společnost Lincoln Electric vyrábí ucelený sortiment výrobků pro obloukové svařování pod tavidlem od přídavných materiálů, drátů, tavidel až po zařízení, zdroje, podávací hlavy, systémy hospodaření s tavidlem, prvky autonatizace pro automatické vedení a navádění svařovacích hlav. S produkty Lincoln Electric dostávají uživatelé k dispozici ucelený systém se vzájemnou návazností všech komponentů. Jakost výrobků firmy je založena na tradici, která se tvořila po dobu 100 let.


Oznamujeme našim zákazníkům,

že v září 2014 došlo k přestěhování naší prodejny a skladů do lépe vyhovujících prostor na adrese:

RKM servis s.r.o.
Na Jánské 56/1869
710 00 Slezská Ostrava


Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné problémy.